baner-katalog-firm

Teraz jest N mar 26, 2017 1:35 am

Pomylony Vin w dowodzie rejestracyjnym Problem z Rejestracja

Praktyczne porady i pytania dla Polaków żyjących we Francji.

Pomylony Vin w dowodzie rejestracyjnym Problem z Rejestracja

Postprzez maciasm3 » Wt sty 10, 2017 2:38 pm

Witam wszystkich forumowiczów,

Chciałbym przedstawić Wam mój problem z autem może ktoś będzie w stanie pomóc mi w jego rozwikłaniu. Problem polega na pomyłce ostatniej cyfry numeru Vin, na aucie jest to "0" zaś w dowodzie rejestracyjnym ktoś wpisał omyłkowo "8". W związku z tym mam problem z rejestracją pojazdu w Polsce. Po rozmowach w wydziale komunikacji dowiedziałem się aby móc zarejestrować auto należy zgłosić się do Prefektury w której auto było rejestrowane o wydanie dowodu z poprawnym Vinem bądź uzyskać od nich odpowiednie zaświadczenie że "Vin w dowodzie został wpisany omyłkowo a poprawny Vin to "...0". W związku z tym chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić, jakie są procedury czy ktoś miał kiedyś taki problem? Jak odnaleźć daną Prefekture i w jaki sposób można to naprostować, czy potrzebne będzie do tego auto? Jest na dowodzie w prawym dolnym rogu pieczątka " WKDA FRANCE 39rue du Gouverneur General Eboue 92130 ISSY-LES-MOULINEAUX TEL:01 84 88 97 47 RCS: 803 822 360"- czy to są dane tej Prefekturu? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
maciasm3

Re: Pomylony Vin w dowodzie rejestracyjnym Problem z Rejestr

Postprzez Trezdars » Wt lut 21, 2017 8:17 am

Na moje nie powinno być problemu z takim czymś vin ci zmienią jak jest na podwoziu i sobie ogarniesz dobrze dowód rejestracyjny i tak.
Trezdars

Powrót do Poradnik Emigranta

Login Form