baner-katalog-firm

Teraz jest Cz kwi 19, 2018 9:58 am

Poznaniacy na Florilège Vocal de Tours - prośba o pomoc

Dowcipy i komiksy. Znasz dobry kawał? Tu mozesz go wpisać lub wkleić.

Poznaniacy na Florilège Vocal de Tours - prośba o pomoc

Postprzez Poznan Chamber Choir » Śr mar 20, 2013 4:59 pm

Szanowni Państwo,

Poznański Chór Kameralny, należący do czołówki polskich zespołów wokalnych,został właśnie zakwalifikowany do udziału w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów - 42. Florilège Vocal de Tours, który odbędzie się w dniach 23 - 27 maja 2013 oczywiście w Tours.

Udział w tym konkursie to dla moich młodych śpiewaków zaszczyt, szansa artystycznego rozwoju i promocji polskiej sztuki we Francji.
Niestety koszt podróży, tzn. wynajęcia autokaru (ok. 15 000 złotych) znacznie przekracza nasze możliwości finansowe. Nieznalezienie tych funduszy skutkowałoby wycofaniem mojego zespołu z konkursu, o czym nawet nie chcę dziś myśleć...

Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o pomoc: przekazanie naszej prośby firmom i instytucjom, które mogłyby nas wesprzeć, wskazanie, do kogo warto się zwrócić. Naszemu partnerowi zaoferujemy szeroką promocję, a nawet... wystep folklorystyczny, który możemy specjalnie dla niego wykonać podczas naszej podróży, choćby w siedzibie firmy.

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za pomoc.

Z serdecznymi pozdrowieniami z Poznania,

Bartosz Michałowski
-------------------------
Dyrygent i Dyrektor Artystyczny
Poznańskiego Chóru Kameralnego
michalowski@poznanskichorkameralny.com
www.poznanskichorkameralny.com
Poznan Chamber Choir

Re: Poznaniacy na Florilège Vocal de Tours - prośba o pomoc

Postprzez segurcia » Pn maja 20, 2013 11:39 am

15 tysięcy ? To nie wiem do jakiej firmy się Pan udał.
segurcia

Re: Poznaniacy na Florilège Vocal de Tours - prośba o pomoc

Postprzez Poznan Chamber Choir » Śr maja 22, 2013 3:05 pm

Sprawdzone firmy przewozowe z Wielkopolski (nie tylko poznańskie) zaoferowały nam przejazd za cenę od 13 700 do 16 870 PLN. Jeśli Pani/Pan chciał(a)by dowiedzieć się które to firmy, proszę o kontakt mailowy. W moim odczuciu nie byłoby stosownym umieszczanie przesłanych nam mailowo kalkulacji na ogólnodostępnym forum.
Mam nadzieję, że teraz sformułowanie "ok. 15 000 zł" nie budzi już wątpliwości. Dodam jeszcze, że powyższe kalkulacje to wycena samego przejazdu "po trasie". Nie uwzględniają one dodatkowych kilometrów, których wiele będziemy musieli pokonać na miejscu.
Poznan Chamber Choir

Powrót do Kącik uśmiechu

Login Form