baner-katalog-firm

Teraz jest Pt gru 15, 2017 9:58 am

Oszukani przez Sebastiana Jankowskiego

Dowcipy i komiksy. Znasz dobry kawał? Tu mozesz go wpisać lub wkleić.

Oszukani przez Sebastiana Jankowskiego

Postprzez Darecki83 » Pt mar 06, 2015 9:42 am

Witam.
Kilka miesięcy temu pracowałem dla niejakiego Sebastiana Jankowskiego, od którego do dziś nie otrzymałem zaległej części wynagrodzenia. Pochodzi on z okolic Poznania wysoki, czarne włosy.Jest współwłaścicielem firmy: http://designetinterieur.fr/
Zatrudnia ludzi po czym nie wypłaca pieniędzy. wystawiłem ogłoszenie na Polonike o nim ze oszukuje ludzi, po czy sie odezwał i wypłacił mi część opieniędzy na następną część czekałem 3 miesiące bez skutku, wystawiłem następne ogłoszenie które zostało za jakiś czas usunięte. i tak jeszcze kilka razy. Przed usunięcim odezwały się do mnie 4 osoby które też zostały oszukane. Nie ma odzewu z jego strony tak więc sprawa moja i innych trafi do Francuskiej inspekcji pracy.
Jeśli ktoś z was też został oszukany przez niego niech napisze do mnie dołączę również jego wniosek.
Pozdrawiam
Darecki83

Re: Oszukani przez Sebastiana Jankowskiego

Postprzez estrada » Pn kwi 20, 2015 2:05 pm

Nie można stworzyć żadnego pozwu zbiorowego? Skoro jest już kilka osób to chyba miałoby to sens.
estrada

Postprzez Darecki83 » Pn cze 01, 2015 8:07 pm

Witam
Sprawa została zgłoszona do windykatora oraz do sądu. Okazało się jednak że Sebastian Jankowski zaginął. Może pływa gdzieś w Sekwanie...
Darecki83

Postprzez Punia123 » So kwi 22, 2017 9:32 pm

WITAM TO CHODZI O SEBASTIANA JANKOWSKIEGO CO MAM FIRME Z SZWAGREM Pawlem? PROSZE O SZYBKIE ODPOWIEDZENIE POZDRAWIAM
Punia123

Postprzez lumen » Pn sie 07, 2017 3:38 pm

Takie ogłoszenie o oszustach itp. to najlepiej na własnej stronie internetowej robić. nawet wpisu z sędzią Ci wtedy nie usuną, luknij http://pamietnikwindykatora.pl/2015/12/ ... hraponski/ I wcale nie musi być to www na płatnym hostingu ale też na darmowym blogu jak blogger.com, wordpress.com i inne.
lumen

Powrót do Kącik uśmiechu

Login Form