baner-katalog-firm

Teraz jest Wt sie 22, 2017 10:34 pm

ulubione kosmetyki

Gdzie się leczyć we Francji. Jak dbać o zdrowie i urodę. Pytania, porady.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez vanessa » Wt mar 08, 2011 4:35 pm

Witam
Ja mam manie na ten temat uwielbiam kosmetyki :)duzo by bylo pisac ,chcialam jednak tylko powiedziec wam ze zanim kupicie drogie i markowe kosmetyki naprawde zastanowcie sie bo czasami szkoda wywalac na cos markowego kase a potem okazuje sie ze to jest jedno wielkie g...
Ja przekonalam sie sama na sobie kupilam juz kilka razy kosmetyki ktore troche mnie kosztowaly i okazalo sie ze te tansze byly zdecydowanie lepsz ,a oto moj ostatnio zakupiony tusz do rzes ktorego naprawde nie polecam jest okropny mial wydluzac rzesy wcale tego nie robi nie rozczesuje dobrze i strasznie skleja a co gorsze strasznie szybko zasycha i nie mozna juz nic poprawic masakra
http://www.sephora.fr/Maquillage/Yeux/M ... DA82.wfr1c
Ale za to dziewczyny polecam tusz Loreal naprawde jest swiety pieknie rozczesuje jes rewelacyjny efekt sztucznych rzes polecam jeszcze raz
Pozdrawiam
http://www.amora.pl/loreal-mascara-volu ... 17450.html
vanessa

Postprzez vanessa » Wt mar 08, 2011 4:47 pm

a jeszcze chcialam dodac jesli naprawde interesuje Was jakie kto kosmetyki poleca to zagladnijcie na You Tube Jest tam strasznie duzo dziewczyn ktore opowiadaja o kosmetykach makijazu pielegnacji swoich zakupach itd... Ja sie uzaleznilam od ogladania ich filmikow naprawde dziewczyny sa swietne i dzieki nim zakupilam juz troche produktow z ktorych jestem na 100% zadowolaona
A oto moje ulubione kanaly na You Tube: nieesia25 katOsu TheBreathOfFreshAir nissiax83 jest ich naprawde o wiele wiecej ale nie bede o wszystkich pisac same zobaczycie to zdecydujecie kto waszym zdaniem jest najlepsz Pozdrawiam i zycze milego ogladania
vanessa

Postprzez Ranbel » Pn lut 08, 2016 7:53 am

Ja od dawna używam np szampon elixir ultime i jestem zadowolony, wcześniej miałem problemy z łupieżem itp , a teraz nic, włosy cały czas wyglądają świezo i zero łupiezu.
Ranbel

Postprzez karii » Pt wrz 09, 2016 6:33 am

Ja używam kosmetyki uppercut. Są świetne.
karii

Postprzez Gebnafars » Wt lis 15, 2016 8:00 am

Ja to kosmetyki hotelowe - polecam naprawdę są fajne i powiem wam jeszcze że dobrze działają zawsze jak jestem w hotelu to muszę ich używać
Gebnafars

Postprzez dariuszkowalczyk11 » Pt sty 13, 2017 1:28 pm

Ostatnio bardzo popularnym sposobem na robienie paznokci, jest drobny brokatowy pyłek http://www.biokur.pl/efekt-syrenki-c-102_172.html. Z niego powstaje efekt syrenki, wygląd końcowy jest zależny od koloru paznokci.
dariuszkowalczyk11

Postprzez vanesa » Cz sie 03, 2017 3:37 pm

Ja uzywam jakichs z Rossmana .. nie pamietam nawet dokladnie nazwy ;)
vanesa

Powrót do Zdrowie i uroda.

Login Form