baner-katalog-firm

Teraz jest N lip 23, 2017 10:28 am

szukam przyjaciół

Tu nawiążesz nowe znajomości i przyjaźnie.

szukam przyjaciół

Postprzez paryzgosia » Pt sty 06, 2017 10:21 pm

Witajcie dziewczyny,

Mam 37 lat i mieszkam w Paryzu od 2,5 roku. Z wielka przyjemnoscia poznam nowe osoby, aby wspolnie wybrac sie na kawe, piwo lub spacer.
Lubie robic zdjecia ( wieczorne wypady z aparatem w miasto ), mowie dobrze po francusku ( bede wiec dobrym kompanem do kina, teatru,kabaretu). Uwielbiam sie smiac i duzo gadac :). Jestem zona przyzwoitego zabojada, ktory ma jednak swoje francuskie towarzystwo, ja chcialabym zbudowac swoje polskie.
Bardzo lubie Francje i jezyk, szukam wiec osob ktore lubia ten kraj. Nie bede dobrym kompanem do narzekan:) ... no dobrze tylko w wyjatkowych sytuacjach.
Szukam raczej zwariowanych i optymistycznych dusz.
Piszcie jesli sie nudzicie i chialybyscie sie gdzies wybrac.
paryzgosia@gmail.com
Pozdrawiam
Gosia
paryzgosia

Re: szukam przyjaciół

Postprzez Ewelinaissy » N lut 12, 2017 2:36 pm

Witaj Gosiu
Nudzac sie troszeczke, weszlam na strone Polacy i wpadlam na twoje ogloszenie
Tez chetnie poznam nowych znajomych rodakow ktorzy lubia francje i tak jak ja zakochani sa w Paryzu
Mam 37 lat mieszkam w 92 departamencie
Jezeli najdzie cie ochota na wypad do Paryza aby sie poznac i kto wie moze beda z nas dobre kolezanki
Pozdrawiam Ewelina
Ewelinaissy

Re: szukam przyjaciół

Postprzez jerzyy » Śr mar 08, 2017 9:46 am

Witam Was
Przeprowadziłem się kolo Paryża kilka miesięcy temu i oczywiście bardzo sympatycznie by było mieć tutaj znajomych Polaków. Jest nas tutaj wydaje mi się bardzo dużo, ale trudno nam się spotykać w polskim gronie.Brakuje polskich miejsc (z wyj kościołów ;) ). Bardzo milo było by iść razem na kawę,piwo lub do kina.Składam Wam najserdeczniejsze życzenia i czekam na odpowiedz.
Jerzy
jerzyy

Powrót do Kącik przyjaźni

Login Form