ogloszenia polonika1

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje
pojawiające się w naszym serwisie.
Data pl v0.1 - by KESS Data: środa, 24 kwietnia 2024 r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

We francuskiej miejscowości Leucate, gdzie od soboty trwają zawody z cyklu Pucharu Świata w kitesurfingu PKRA (Professional Kiteboard Riders Association), zakończyły się finały Freestyle kobiet i mężczyzn. Polskę reprezentowała zawodniczka Teamu Forda, Karolina Winkowska, która uplasowała się na drugim miejscu, przegrywając jedynie z Giselą Pulido z Hiszpanii.

karolina w

Trzecie miejsce przypadło Brazylijce, Brunie Kajyi. Wśród panów zwyciężył Alex Pastor, pokonując Marca Jacobsa i Aarona Hadlowa oraz zeszłorocznego Mistrza Świata Youriego Zoona, który ostatecznie  uplasował się na czwartej pozycji.

Warunki we Francji były bardzo trudne. Silny i szkwalisty wiatr, dochodzący nawet do 7-8 stopni w skali Beauforta utrudniał zawodnikom wykonywanie ich najlepszych trików. Mimo tak złych warunków, cieszy nas wysoka, druga pozycja Karoliny Winkowskiej!